partnerzy

Zniżka za dowód

Program partnerski Miasta Ząbki skierowany do lokalnych przedsiębiorców i mieszkańców Miasta.
Każda firma przystępując do programu deklaruje zniżki dla zameldowanych mieszkańców na zakupy towarów bądź usług, za co w zamian Urząd Miasta promuje te firmy na swojej stronie internetowej, oraz w prasie samorządowej.
AutoCentrumZąbki bierze udział w programie "Zniżka za dowód" - zapraszamy mieszkańców Ząbek do korzystania z naszych usług i rabatów.


Powiatowy Katalog SEO

Katalog stron internetowych ze szczególnym uwzględnieniem stron z powiatu wołomińskiego.
Celem katalogu jest promowanie lokalnych stron WWW i wspomaganie ich pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych. Dodanie strony do katalogu jest bezpłatne.


MAGLOWNICE.eu

Regeneracja przekładni kierowniczych ze wspomaganiem.


Auto Części HART

Hurtownia hart to jeden z naszych dostawców części samochodowych - ich logo znajdziecie na opakowaniach części, które montujemy w Waszych autach.


INTER-TEAM

Wiodący dystrybutor części motoryzacyjnych renomowanych producentów krajowych i zagranicznych takich jak: ATE, Bosch, Castrol, Conti, Denso, Filtron, Gates, Hella, Lemfoerder, NGK, Philips, Sachs, SKF, SWAG oraz wiele innych.


Turbo-Tec

Turbo-Tec specjalizuje się w profesjonalnej regeneracji turbosprężarek oraz układów zasilania paliwem silników diesla.


GORDON - Hurtownia motoryzacyjnaAuto Partner SA - Dystrybutor części samochodowychELIT Polska - Dystrybutor części motoryzacyjnych

Darmowy Katalog SEO Woomin.BIZ.PL